
1 кувейтський динар — це приблизно 3.3 дол. США. Кувейт має підтверджених запасів нафти обсягом приблизно 100 мільярдів барелів, що забезпечує країні 6-е місце у світі у відповідній категорії. Запаси нафтових родовищ Кувейту забезпечуватимуть його енергетичну безпеку впродовж ще декількох сотень років, і найближчими роками Кувейт має всі шанси залишатися країною з найдорожчою валютою у світі — кувейтським динаром.
Хоч Кувейт — це невелика держава на узбережжі Затоки, вона має дуже великі запаси нафти. Доходи від продажу нафти тут становлять за різними даними від 80% до 90% ВВП Кувейту. Саме поклади вуглеводнів, легкість їхнього видобутку і дешевизна переробки (видобуток нафти в Кувейті є одним з найдешевших у світі) забезпечили державі чільні позиції у світі за рівнем життя. Кувейт за короткий час став однією з найбагатших країн світу. У 2007 році уряд країни відмовився від прив’язки національної валюти — кувейтського динара — до долара.
Кувейт і країни Затоки загалом (Саудівська Аравія, Катар, ОАЕ) приваблюють багатьох бізнесменів та інвесторів, тому знати арабську мову для бізнесу або дипломатії — це грана ідея. Однак для курсів арабської мови потрібно міняти свій графік, фахового репетитора арабської треба шукати не один тиждень...
А як щодо вивчення арабської мови онлайн? Інтерактивний підручник арабської мови "Дипломатія війни" — це 30 онлайн-уроків (24 основних та 6 оглядових), що мають уніфіковану будову. Для тренування лексичних, граматичних, перекладацьких та інших навичок у кожному основному уроці пропонується комплекс з 15 інтерактивних вправ, включно з самостійною роботою. Оглядові уроки містять вправи на повторення матеріалу попередніх 4-х уроків, кросворд та творче завдання.